Atölye Çalışması

6.8.2017

Etkinlik Bilgileri


Arkadaşlar merhaba,

Mezunlar derneği olarak okulumuz mezunlarıyla ve halen okumakta olan öğrencilerle çesitli atölyeler düzenlemek istiyoruz. Bu bağlamda okul yönetimine 2017-2018 eğitim öğretim yılını kapsayacak bir proje sunacağız. 

Atölye lideri başvuruları için  son gün 20 Eylül 2017 Cuma. İlgilenenlerin aşağıdaki formu doldurmaları gerekmektedir. Bir hafta içerisinde başvuran kişilerle toplantı yapıp detayları konuşacağız.

İlgili, bilgili olduğunuz bir konuda, lise öğrenci ya da velilerine yönelik gönüllü olarak düzenlemek istediğiniz her türlü çalışmayı destekliyoruz. (Halihazırda yapmakta olduğunuz projeleri de bu etkinliklere dahil edebilirsiniz.) İçerik konusunda belli bir sınırlamamız bulunmuyor.

Atölyenin içeriği ile ilgili planınızı Atölye Liderliği Başvuru Formunda yer alan soruları yanıtlayarak bizlerle paylaşınız.
(Örnek atölye çalışmaları: kodlama, maker, autocad, robotik, mühendislik, hat, ebru, resim, mutfak uygulamaları, yaratıcı düşünme, yaratıcı drama, iletişim becerileri, öfke kontrolü, tasarım, akıl oyunları ...)


Atölye Liderliği Başvuru Formu için TIKLAYINIZ

 

Paylaş: